Krása střídá nádheru a vy budete skvělá

Potřebovala byste nějakou menší změnu, která by spočívala především v tom, že byste občas nechala doma kabelku a vytáhla byste batůžek. Měli bychom pro vás celou škálu takových produktů, které by se vám mohly líbit.

Jsou tu městské varianty, které jsou k dispozici prakticky kdykoli. Bude záležet jen na vás, jaký budete potřebovat materiál – často jsou k dispozici nejen látkové s nejrůznějšími motivy (květiny, zvířátka, geometrické tvary), ale také například kožené či koženkové v nejrůznějších barevných provedeních, které jsou stále oblíbenější.

holčičí batoh

Perfektní příležitost

Je perfektní, že jsou vhodné pro každou příležitost. Pokud nechcete nést kabelku plnou věcí, která vám občas táhne ruku dolů, až vás z toho bolí záda, pak je toto ideální řešení. Do takového ruksaku se vejde dost věcí na to, abyste si mohla vyrazit jak do práce, tak třeba na univerzitu nebo klidně jen tak na nákupy do obchodního centra.

Batoh dámský je poslední dobou oblíbenější, než klasické kabelky, protože je praktický a jeho pohodlí je daleko větší, než kabelky do ruky. Ve většině případů jsou nastavitelné popruhy, takže můžete ruksak využívat i v podzimním a zimním období, kdy budete potřebovat nosit kabát nebo silnější bundu. Navíc jsou nynější provedení natolik elegantní, že si je můžete vzít pohodlně i ke kabátu a kozačkám – samozřejmě bude záležet na volbě barvy a designu.

duhové pozadí

Určitě to stojí alespoň za zkoušku. Jako další nesporná výhoda je to, že když si zapomenete nákupní tašku, a potřebujete udělat jen nějaký menší nákup, nemusíte nosit nic v ruce, ani nakupovat zbytečně jednorázovou tašku. Jednoduše vše schováte do batůžku, přepnete klasickou přezkou a můžete se pohodlně vydat domů.