Směle a rychle do vlastního podnikání

Uplynulo mnoho let a vy jste stále ve stejném zaměstnání. Každý pracovní den vykonáváte stejné činnosti, a přitom toužíte po tom, zkusit si vlastní podnikání. Přišli jste na zajímavý nápad, vyhledali si celou řadu informací a zjistili jste, že by po vašem produktu byla na trhu velká poptávka. Stále jste však nenalezli odvahu na to, dát v zaměstnání výpověď a stát se podnikatelem. Proč vlastně? Jak dlouho se ještě budete rozhodovat o tom, být pánem svého času? A nejen svého času, ale i finanční hotovosti, která vám bude plynout z realizovaných obchodních aktivit.
plechovka u pc.jpg
Jen vy sami budete rozhodovat, jak si rozvrhnout čas mezi pracovní povinnosti, času stráveného s rodinou a vašimi koníčky. Mezi úspěšnými podnikateli jsou dokonce i takoví, kteří několik měsíců v roce tráví na dovolené v zahraničí a domů se vracejí pouze na určitou část roku, která je pro jejich obchod nejpříznivější.
panáček s kufříkem.jpg
Začínat je jednoduché
Jedno pořekadlo praví, že nejtěžší je začít. Toto pořekadlo neplatí v případě, když víte, na koho se obrátit. My vás provedeme celým procesem založení společnosti a na jejím konci budete stát vy, jako nový majitel obchodní značky. Založení společnosti s ručením omezeným představuje zdlouhavé vyřizování na celé řadě úřadů a institucí. My jsme pro vás připravili on-line formulář, který vám umožní vyřídit vše od stolu ve vašem obývacím pokoji nebo dokonce z pohodlné postele ve vaší ložnici. Někdy je nutná jedna osobní schůzka, ale vaše nová společnost s ručením omezeným na vás již čeká. Věděli jste, že dnes pro založení společnosti s ručením omezeným postačí jen jedna koruna základního kapitálu? Založení firmy už nemůže být jednodušší, pokud nás máte za partnera. My vám rádi pomůžeme a připravíme vše potřebné. Vaše první realizované obchody už jsou za dveřmi! Zavolejte nám co nejdříve nebo vyplňte on-line formulář.